Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Interiéry firemKCE


Divize interiéry firem KXN CZ, s.r.o. se specializuje na návrhy celkového řešení, výrobu a montáž interiérů firem, jako jsou kancelářské prostory (recepce, provozní kanceláře a centra, kanceláře pro managery, kanceláře pro top managery), zasedací místnosti, prezentační a přednáškové místnosti, posluchárny, auly a konferenční sály, komerční prostory a další.


Vybavení interiéru Vaší firmy navrhneme, vyrobíme a namontujeme na míru podle Vašich požadavků a představ.OSOBNÍ PŘÍSTUPNaší snahou je uspokojit všechny zákazníky, ke každému proto přistupujeme individuálně a každý návrh je originální, vše plně podle představ a potřeb zákazníka a v neposlední řadě podle požadavku na ideální funkčnosti v daných prostorách.
MATERIÁLYNabízené materiály jsou voleny ze střední třídy, jako jsou například laminované dřevotřísky a fólie a z vyšší třídy kde jsou vybírány materiály dýhované či lakované ve vysokém lesku.
DETAILNÍ NÁVRHYSamotné návrhy provádíme s ohledem na maximální realističnost budoucího vybavení, aby zákazník získal plnou a ucelenou představu o návrhu interiéru. Díky tomu můžeme navrhovat a realizovat i atypické představy zákazníka s maximálním výsledným efektem.Vlastní plně vybavená truhlářská výroba nám umožňuje zajistit maximální kvalitu výrobků a rychlou reakci na požadavky zákazníka.


Výrobu nábytkových prvků i nestandardního provedení nám umožňuje vybavení nejmodernějšími technologiemi nářezového centra, CNC 5-ti osého obráběcího stroje a olepovacího stroje.zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


E-mail: 


Tel: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


Vzorková prodejna

KXN CZ, s.r.o.

Říčařova 611/30

503 01 Hradec Králové – Plotiště nad Labem


Provozní doba: po-pá 7:00 - 16:30

Sjednejte si schůzku na mob.: 777 920 246