Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Kombinovaná učebna fyziky-chemie

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme odborné učebny a laboratoře na klíč. Naše rozsáhlé letité zkušenosti nám umožňují navrhnout Vám moderní učebnu s výhledem do budoucnosti. Jistě budete souhlasit, že škola s moderními učebnami má více žáků i vyučující mají lepší podmínky pro výuku. Zkušenosti nám ukazují, že i žáci se většinou těší na novou učebnu.

Nejčastěji rekonstruovaná odborná učebna je kombinovaná učebna, která slouží k výuce přírodovědných předmětů fyziky a chemie. Tento druh učeben se staví na středně velkých a menších školách, kde je možné sestavit rozvrhy tak, aby učebna byla co nejvíce využita. Toto řešení umožňuje za dané finanční prostředky velmi dobře vybavit jednu kombinovanou učebnu oproti oddělené výstavbě dvou učeben, předmětů fyziky a chemie. Těmto předmětům musí také odpovídat rozmístění a dispoziční uspořádání.

Učebnu Vám firma KXN CZ, s.r.o. vyřeší komplexně a dodá na klíč. Navrhneme Vám celou učebnu na základě Vašich představ, specifických podmínek a našich zkušeností. Zhotovíme rozvody elektroinstalace, plynu, vody, odpadu, včetně projektu a revizí plynu a elektroinstalace. Vyrobíme stupínky ať učitelské nebo žákovské, položíme podlahovou krytinu. Vyrobíme a smontujeme Vám z naší široké nabídky laboratorní stoly, tunely a ostatní nábytek, ať už jsou to speciální skříně nebo skříně na ukládání pomůcek. Výjimkou nejsou ani vestavěné skříně a digestoř.

Další vybavení, které řešíme je zatemnění, projekční plátno nebo jiná projekční plocha, dataprojektor, ozvučení učebny. Nainstalujeme Vám celou projekci včetně seznámení s obsluhou, namontujeme interaktivní tabuli, keramickou tabuli a mnoho dalšího vybavení.

Jistě uznáte, že v takovéto učebně musí být speciální nábytek, který musí sloužit řadu let. Na základě letitých zkušeností našich specialistů, vyrábíme a neustále zdokonalujeme tento laboratorní nábytek určený do školy.

U našeho školního laboratorního nábytku si můžete vybrat pracovní desky s různou mechanickou i chemickou odolností, včetně nových materiálů.
V tomto roce jsme pro Vás připravili novou rozšířenou nabídku v koncepci řešení nábytku.
Součástí kombinované odborné učebny fyziky-chemie nebývá výjimkou ani instalace školní digestoře. Ve většině případů instalujeme oboustrannou digestoř, umožňující učitelem demonstrovat pokus, který mohou všichni žáci bezpečně sledovat. V případě omezeného prostoru instalujeme i jednostrannou digestoř, se širokým pozorovacím prostorem. V nabídce máme různé možnosti výbavy a také chemické odolnosti celé digestoře.

Centrem učebny je učitelské pracoviště, kde vyučující vše ovládá. Zde je také umístěn počítač a audiotechnika a další vybavení.

Důležitou částí přírodovědné učebny, kterou firma KXN CZ, s.r.o. vyrábí je stabilní a odolný nábytek s kovovou konstrukcí. Stoly musí být vybaveny chemicky a mechanicky odolnými pracovními deskami.

V našem provedení jsou jednotlivé rozvody zakryty a médiové koncové prvky uzamknuty pod pracovními deskami. Při pokusech stačí jen odemknout část pracovní desky a použít médiové prvky. Nemusíte nic neustále napojovat a vše máte rychle připravené. Toto řešení Vám šetří čas nejen během výuky ale i při přípravě na hodinu. Celou učebnu učitel uzamyká jedním klíčkem. Toto řešení během teoretické výuky zabrání nenechavým rukám žáků neustále manipulovat s médiovými prvky, a tak předchází ničení tohoto vybavení. Uvedené řešení má výhodu jednak ve zvýšení bezpečnosti, a zároveň tím i chráníte finanční prostředky školy.

Před zahájením rekonstrukce takové učebny stojí za zvážení, v jakém rozsahu budete chtít tuto rekonstrukci provést a kolik finančních prostředků chcete nebo můžete do této učebny investovat. Podle našeho názoru jde také o to, aby učebna byla nejen funkční, ale i moderní. Koncepce celého řešení učebny musí umožňovat další rozšiřování dle nových trendů, které přicházejí.

Stává se, že chcete realizovat novou učebnu, ale nemáte na celé řešení finanční prostředky. Přesto by jste rádi měli moderní učebnu. Stavebnicový systém firmy KXN CZ, s.r.o. umožňuje vybudovat Vaši učebnu po etapách, v tzv. logických celcích. Při dokončení každé etapy již učebnu můžete používat a provádět pokusy.Naše firma a naši specialisté Vám navrhnou, vyrobí a namontují odbornou učebnu na míru, přesně podle Vašich požadavků a specifických podmínek. Do návrhu tohoto řešení vložíme naše zkušenosti a znalosti.

Ing. Zdeněk Kotek za firmu KXN CZ, s.r.o.


Nechte se inspirovat posledními realizacemi

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Přírodovědné učebny
   Přírodovědné učebny FYZIKY
   Přírodovědné učebny CHEMIE
   Přírodovědné učebny PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné učebny KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Přírodovědné laboratoře
   Přírodovědné laboratoře FYZIKY
   Přírodovědné laboratoře CHEMIE
   Přírodovědné laboratoře PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné laboratoře KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Učebny a laboratoře ELEKTROTECHNIKY
Přírodovědné posluchárny
Učebny počítačové
Učebny multimediální
Učebny jazyků
Posluchárny, auly
Kmenové učebny
Cvičné kuchyňky
Sborovny , kabinety, ředitelny
Šatny