Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Nabídka spolupráce pro studia a designérySPOL

Nabízíme smluvní spolupráci pro studia a designéry zaměřené na řešení vybavení interiérů kuchyní, ložnic, obývacích pokojů, pokojů a pracoven, vstupních chodeb a dalších prostor domácností či interiérů firem a komerčních prostor.

V rámci spolupráce nabízíme vytvoření kalkulace vybavení jako podkladu pro Vaši nabídku zákazníkovi a dále zpracování výrobní dokumentace a nářezových plánů včetně zajištění nákupů základních prvků potřebných k výrobě. Nabízené výrobní materiály jsou voleny ze střední třídy, jako jsou například laminované dřevotřísky a fólie a z vyšší třídy kde jsou vybírány materiály dýhované, lakované ve vysokém lesku nebo například materiály z litého kamene a další. Nabízený plošný materiál a kování je v standardu nabízeno od předních kvalitních výrobců. Na základě Vašeho požadavku a domluvy je možný i výběr atypického výrobního materiálu či výběru konkrétního dodavatele.

Samotná výroba je provedena v nejkratší možné době a vyexpedována ve skompletovaném stavu. Samozřejmostí je kvalitní obalový materiál pro ochranu při převozu.

Na základě domluvy jsme schoplni zajistit i montáže a to včetně zhotovení elektroinstalace, rozvodů vody, odpadu, plynu, obkladů, pokládky podlah a vymalování. V případě potřeby zajistíme projekty rozvodů a jejich následné revize.Pro podrobnější informace či sjednání schůzky nás kontaktujte formulářem níže nebo na mob.: 777 920 246 - Bc. Křivanec Radim

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


E-mail: 


Tel: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Formátování
Olepování
CNC obrábění
Nabídka spolupráce pro studia a designéry
Zakázková výroba nábytku

Adresa výroby a expedice zakázek:

KXN CZ, s.r.o. - truhlářská výroba

Říčařova 611/30

503 01 Hradec Králové – Plotiště nad Labem


Provozní doba: po-pá 6:00 - 14:30

Mimo pracovní dobu na mob.: 608 727 313 nebo 777 920 246


Sídlo firmy, osobní projednání:

KXN CZ, s.r.o.

Říčařova 611/30

503 01 Hradec Králové – Plotiště nad Labem


Provozní doba: po-pá 8:00 - 16:30

Mimo pracovní dobu na mob.: 777 920 246