Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

O firmě

UČEBNY A LABORATOŘE
Firma KXN CZ, s.r.o. se specializuje na návrhy celkového řešení, výrobu a montáž odborných učeben, laboratoří, poslucháren, multimediálních učeben, učeben počítačových, jazykových učeben, specializovaných pracovišť a další školní nábytek na klíč.

INTERIÉRY
Divize interiéry zajišťuje návrhy celkového řešení, výrobu a montáž kuchyní, ložnic, obývacích pokojů, pokojů a pracoven, vstupních chodeb a dalšího vybavení domácností.

TRUHLÁŘSKÁ VÝROBA
Vlastní truhlářská výroba nabízí výrobu nábytkových dílců i celých sestav nábytku pro truhlárny, firmy, studia, designéry i soukromé osoby zaměřené na řešení vybavení soukromých a firemních interiérů a dalších prostor nejen nábytkovým vybavením.ZkušenostiJsme firma, která si váží svých zákazníků. Naši specialisti pracují v oboru více jak 16 let. Po tuto dobu získali zkušenosti z praxe, které neustále pomáhají zlepšovat naše služby Vám zákazníkům. Máme zkušenosti z více jak 1400 zrealizovaných odborných učeben, laboratoří, poslucháren, aul, projekcí s ozvučením, sboroven a kanceláří. Již při návrzích nových učeben, laboratoří, poslucháren či jiných instalacích myslíme na možné další nové prvky a tak připravujeme i komplexní řešení s výhledem na budoucnost.

Školení a vzdělávání pracovníkůInvestujeme do rozvoje a školení našich zaměstnanců. Pracovníci, kteří navrhují a realizují odborné učebny jsou specialisté, kteří mají technické vzdělání, sledují nejnovější trendy ve vývoji a směru nových metod a tyto poznatky využívají při návrzích nových učeben. Firma disponuje vlastním vývojem, ve kterém zohledňujeme zkušenosti načerpané ze škol ze zrealizovaných zakázek.

ZárukyNaše firma Vám dává jistotu, že i za několik let se na nás můžete obrátit v případě potřeby další modernizace či rozšiřování Vaší učebny. S tím je i spojená záruka na naše výrobky. Při výrobě používáme jen kvalitní materiály a prvky.

Politika jakostiNeustále zvyšujeme požadavky na zajištění kvality produktů, služeb a servisu. Cílem firmy je spokojenost zákazníků. Tomu nám napomáhá systém školení pracovníků, dodržování propracovaných jednotlivých technologických postupů prací a poskytování poradenských služeb zákazníkům našimi specialisty.

Výzkum a vývojInvestujeme do vývoje nových produktů. Neustále vyvíjíme nové produkty, ve kterých zohledňujeme letité zkušenosti získané z používání. Navrhujeme a instalujeme komplexní řešení na míru podle požadavků našich zákazníků.

Poskytování služebNabízíme široké možnosti služeb na základě individuálních potřeb zákazníků. Firma disponuje komplexním know-how. Poskytujeme našim zákazníkům poradenskou činnost, zpracováváme návrhy a studie. Současně dodáváme projekty i revize.

Obory činnostiVzdělávacím institucím přinášíme komplexní řešení odborných učeben, laboratoří, poslucháren, aul, akusticky, sboroven a kanceláří včetně zasedacích místností a školících středisek. Široké veřejnosti dodáváme vybavení domácností nábytkovým vybavením, kuchyňskými linkami, vestavěnými skříněmi i dveřmi. Společenské prostory vybavujeme sedacím nábytkem, nábytkem, akustickými obklady a podhledy na klíč.

KvalitaZakládáme si nejen na kvalitě našich výrobků ale i na poskytovaných službách.

RozvojJsme firma, ve které podporujeme rozvoj zaměstnanců. To přispívá k efektivní práci, neustálému zdokonalování služeb, kontinuálnímu vývoji našich výrobků i k rozvoji firmy.