Posluchárna - aulaNULL

Posluchárny slouží ve školách k teoretické výuce, kde pedagog přednáší daný předmět. Tyto prostory jsou zpravidla řešeny v kaskádovém uspořádání (posluchárenskými stupínky) a tomu odpovídající i pracovní místa posluchačů. Standardním vybavením je i dataprojektor a s tím spojená další technika včetně ozvučení.

Posluchárny slouží ve školách k teoretické výuce, kde pedagog přednáší daný předmět.
Tyto prostory jsou zpravidla řešeny v kaskádovém uspořádání (posluchárenskými stupínky) a tomu odpovídající i pracovní místa posluchačů.

Standardním vybavením je i dataprojektor a s tím spojená další technika včetně ozvučení.

Zpravidla v čele posluchárny montujeme multimediální centrum s přednáškovým pultem a podle přání pak i stůl pro předsedající. Do tohoto pracoviště umísťujeme veškerou technikou s počítačem a řídicím systémem celé místnosti. Z tohoto místa pak přednášející ovládá celé vybavení posluchárny.

Pracovníci firmy KXN CZ, s.r.o. Vám navrhnou vybavení v požadovaném barevném provedení a mohou vyrobit z širokého výběru materiálů.

Prostor pro posluchače (žáky, studenty) většinou řešíme posluchárenským sezením. Ve většině případů pracoviště studentů je osazeno tvarovaným pohodlným opěradlem se sklápěcím sedákem a pevnou nebo sklápěcí pracovní deskou. Sedák a opěrák vyrábíme v polstrovaném provedení nebo z lakované silnostěnné bukové překližky.
Samozřejmě máme pro Vás i další řešení od jednoduchých pevných stolků se sedacím nábytkem po luxusní polstrované sezení.

Podle celkového prostoru auly zvolíme i stupínkovité uspořádání. Vyrábíme stupně rovné nebo do půlkruhu.

Většina z nás zažila, kdy v posluchárnách přednášející namáhá hlasivky a přesto v poslední řadě posluchači nerozumějí přednášce. Zpravidla je to zapříčiněno nepříznivými vlivy stěn a stropu. Podle stavu daných prostorů Vám navrhneme, vyrobíme a namontujeme akustické obklady stěn, které zásadně změní užitnou hodnotu zmíněné auly. Zásadně se zvýší srozumitelnost v místnosti a sníží se doba dozvuku. Zvýší se tak zvaná akustická pohoda.

Důležitou součástí je i projekce, ozvučení a stále více vzrůstá zájem o instalaci interaktivní výuky. Do interaktivní výuky zařazujeme nejen interaktivní tabuli nebo displej, ale také přenosný bezdrátový tablet, hlasovací zařízení a další zařízení, které zvýší hodnotu výuky a otevře mnoho dalších možností pro přednášející.

Dalšími doplňky, které instalujeme může být i zatemnění nebo přitemnění oken.

Velmi příjemné je, když vyučující přijde do posluchárny, zmáčkne tlačítko a automaticky se zapne dataprojektor, spustí se projekční plátno, zatemní se okna a běží celá projekce dle požadavku. To Vám v posluchárnách od firmy KXN CZ, s.r.o. zajistí centrální řídící jednotka, kterou ovládáte nejen projekci ale i například osvětlení, popřípadě i klimatizaci.Chcete-li řešit výstavbu nebo rekonstrukci posluchárny, dovolte nám Vás navštívit a my Vám na základě letitých zkušeností z výstavby a rekonstrukcí poslucháren navrhneme celkové řešení. Zdarma k Vám přijedeme, prohlédneme a zaměříme daný prostor. Projednáme s Vámi Vaše požadavky a představu. Na tomto základě navrhneme celkové řešení Vaší posluchárny.


Ing. Zdeněk Kotek za KXN CZ, s.r.o.


Nechte se inspirovat posledními realizacemi

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


rychlá navigace

Přírodovědné učebny
   Přírodovědné učebny FYZIKY
   Přírodovědné učebny CHEMIE
   Přírodovědné učebny PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné učebny KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Přírodovědné laboratoře
   Přírodovědné laboratoře FYZIKY
   Přírodovědné laboratoře CHEMIE
   Přírodovědné laboratoře PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné laboratoře KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Učebny a laboratoře ELEKTROTECHNIKY
Přírodovědné posluchárny
Učebny počítačové
Učebny multimediální
Učebny jazyků
Posluchárny, auly
Kmenové učebny
Cvičné kuchyňky
Sborovny , kabinety, ředitelny
Šatny

KXN CZ, s.r.o. - divize Odborné učebny a laboratoře

Říčařova 611/30, 503 01 Hradec Králové

tel.: 495 499 199 | E-mail: ucebny@kxn.cz | IČ: 28784111, DIČ: CZ 28784111