Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Přírodovědná učebna fyziky

Učebny fyziky navrhujeme, vyrábíme a montujeme na klíč. Na základě našich dlouholetých zkušenostech ze škol můžeme tvrdit, že převážná většina škol chce učebnu fyziky nejen hezkou, ale také moderní s výhledem do budoucnosti a co nejvíce odolnou vůči žákům.

Tomu také nasvědčuje trend za poslední léta, kdy stále více stoupá zájem o učebny, kde firma KXN CZ, s.r.o. veškeré médiové prvky (např. elektropanely) a rozvody chrání tak, aby žáci s nimi nemohli manipulovat.
Elektropanely jsou chráněny v uzamykatelných částech stolů. Tyto části jsou pak otevírány centrálně učitelem z jeho pracoviště nebo jedním klíčem.

Srdcem vyráběných učeben firmou KXN CZ, s.r.o. je učitelské demonstrační pracoviště, ve kterém vyučující má pohodlně přístupné veškeré ovládací prvky celé učebny. V tomto srdci učebny montujeme také školní fyzikální zdroj proudu, který umísťujeme v učitelském demonstračním pracovišti. Na zdroji můžete regulovat napětí pro celou učebnu. Výjimkou není ani rozvod vody. Součástí učitelského pracoviště je i multimediální centrum.

Žákovská pracoviště vybavujeme z pravidla laboratorními stoly s uschovanými a uzamykatelnými médiovými prvky.
Vyrábíme širokou řadu laboratorních stolů, včetně stolů na míru. V žákovských pracovištích zhotovujeme nejen rozvody elektroinstalace ale podle přání i instalace plynu, vody a kanalizace. Celkových řešení žákovských pracovišť Vám nabídneme širokou celou řadu.

V nové učebně také řešíme úložný prostor. Do učeben fyziky vyrábíme speciální skříně na pomůcky a stavebnice.

Při rekonstrukci učebny fyziky je dobré nezapomínat ani na kabinet popřípadě další zázemí. S tím je spojený i návrh řešení celkového vybavení. Pak vznikne ucelená koncepce.

Současně při rekonstrukci Vaší učebny Vám zhotovíme instalace elektřiny včetně revize, plynu včetně revize, rozvody vody a kanalizace.

Při rekonstrukci zpravidla i zhotovujeme stavební úpravy, stupínky, podlahovou krytinu, malování, instalujeme tabule a multimediální techniku včetně interaktivní tabule, projektoru a ozvučení.

Mimo dalšího vybavení montujeme i různé typy zatemnění učeben nebo i osvětlení.

Při rekonstrukci je vhodné i vyřešit akustiku učebny, aby doba dozvuku a srozumitelnost v učebně vyhovovala současným normám.

Na základě navrhnutého řešení celé učebny a podle Vašich finančních možností řešíme koncepci celé Vaší učebny fyziky na míru.
Učebnu Vám zhotovíme na klíč a to komplexně ale máme i systém výstavby učebny po etapách. Pak Vám zhotovíme učebnu po částech tak, že můžete učit po každé zhotovené etapě a během například dvou, tří let budete mít celou učebnu zrekonstruovanou.V případě Vašeho zájmu nás zkontaktujte. Ve firmě KXN CZ, s.r.o. Vám dodáme nejen učebnu, ale i poskytneme poradenský servis a budete moci využít ostatní služby a výhody, které poskytujeme našim zákazníkům.

Ing. Zdeněk Kotek za firmu KXN CZ, s.r.o.


Nechte se inspirovat posledními realizacemi

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Přírodovědné učebny
   Přírodovědné učebny FYZIKY
   Přírodovědné učebny CHEMIE
   Přírodovědné učebny PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné učebny KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Přírodovědné laboratoře
   Přírodovědné laboratoře FYZIKY
   Přírodovědné laboratoře CHEMIE
   Přírodovědné laboratoře PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné laboratoře KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Učebny a laboratoře ELEKTROTECHNIKY
Přírodovědné posluchárny
Učebny počítačové
Učebny multimediální
Učebny jazyků
Posluchárny, auly
Kmenové učebny
Cvičné kuchyňky
Sborovny , kabinety, ředitelny
Šatny