Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Přírodovědná učebna přírodopisu - biologie

Učebny přírodopisu navrhujeme, vyrábíme a montujeme na klíč. Na základě potřeb, zkušeností a požadavků Vás pedagogů, jsme postupem času vyvinuli nábytek co nejvíce odolný žákům, určený do odborných učeben přírodopisu. Nezapomínáme ani na design a funkčnost.

Firma KXN CZ, s.r.o. myslí do budoucna, aby Vaše nová učebna přírodopisu byla i po letech stále funkční a moderní. Jsou pryč doby, kdy v učebně přírodopisu byly jen obyčejné lavice. Z pravidla stoupá zájem o učebny, ve kterých lze vše uzamknout, včetně rozvodů médií v žákovských stolech firmy KXN CZ, s.r.o. Tak se zamezí nežádoucí manipulace s vybavením učebny a pomůckami během výuky nebo o přestávkách. Tyto části jsou pak otevírány centrálně pedagogem z jeho pracoviště nebo jedním klíčem.

Srdcem námi vyráběných učeben je učitelské demonstrační pracoviště, ve kterém vyučující má pohodlně přístupné veškeré ovládací prvky celé učebny.

Samozřejmou součástí jsou rozvody médií elektroinstalace a vody. Součástí učitelského pracoviště je i multimediální centrum.

Žákovské stoly jsou přizpůsobeny předmětu přírodopisu. Podle způsobu výuky pak navrhujeme nejen rozmístění ale i řadu stolů laboratorních nebo standardních.

Výjimkou není ani rozvod vody a elektroinstalace do žákovských pracovišť. Součástí pak může být i úložný prostor. Pro učebny přírodopisu vyrábíme i speciální skříně pro nerosty, pomůcky, modely a další vybavení.

Mimo standardní řadu Vám vyrobíme i atypické skříně dle konkrétních představ.

Součástí učebny přírodopisu je dobré řešit i zázemí. Mimo ukládání pomůcek dodáváme i skříně a vybavení do kabinetů a přilehlých prostor.

Současně při rekonstrukci Vaší učebny Vám zhotovíme instalace elektřiny včetně revize, plynu včetně revize, rozvody vody a kanalizace.

Při rekonstrukci zpravidla i zhotovujeme stavební úpravy, stupínky, podlahovou krytinu, malování, instalujeme tabule a multimediální techniku včetně interaktivní tabule, dataprojektoru a ozvučení.

Mimo dalšího vybavení montujeme i různé typy zatemnění učeben nebo i osvětlení.

Při rekonstrukci je vhodné i vyřešit akustiku učebny, aby doba dozvuku a srozumitelnost v učebně vyhovovala současným normám.

Na základě navrhnutého řešení celé učebny a podle Vašich finančních možností řešíme koncepci celé Vaší učebny přírodopisu na míru.

Učebnu Vám zhotovíme na klíč a to komplexně ale máme i systém výstavby učebny po etapách. Pak Vám zhotovíme učebnu po částech tak, že můžete učit po každé zhotovené etapě a během například dvou, tří let budete mít celou učebnu zrekonstruovanou.V případě Vašeho zájmu nás zkontaktujte. Ve firmě KXN CZ, s.r.o. Vám dodáme nejen učebnu, ale i poskytneme poradenský servis a budete moci využít ostatní služby a výhody, které poskytujeme našim zákazníkům.

Ing. Zdeněk Kotek za firmu KXN CZ, s.r.o.


Nechte se inspirovat posledními realizacemi

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Přírodovědné učebny
   Přírodovědné učebny FYZIKY
   Přírodovědné učebny CHEMIE
   Přírodovědné učebny PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné učebny KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Přírodovědné laboratoře
   Přírodovědné laboratoře FYZIKY
   Přírodovědné laboratoře CHEMIE
   Přírodovědné laboratoře PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné laboratoře KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Učebny a laboratoře ELEKTROTECHNIKY
Přírodovědné posluchárny
Učebny počítačové
Učebny multimediální
Učebny jazyků
Posluchárny, auly
Kmenové učebny
Cvičné kuchyňky
Sborovny , kabinety, ředitelny
Šatny