Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Přírodovědné laboratořeKXN PL


Nechte se inspirovat posledními realizacemi


Navrhneme, vyrobíme a namontujeme Vám odbornou učebnu či laboratoř na míru, přesně podle Vašich požadavků a představ.VÍCE JAK 1400 REALIZACÍDo návrhu a realizace tohoto řešení vloží pracovníci firmy KXN CZ, s.r.o. zkušenosti a znalosti z více jak 1400 realizací.

REALIZACE NA KLÍČLaboratoře řešíme komplexně na klíč. Zhotovíme elektroinstalaci či nové osvětlení, rozvody vody, kanalizace, plynu včetně projektů a revizí, zhotovíme stavební úpravy, obklady, namontujeme stupínky, položíme podlahovou krytinu, vymalujeme, namontujeme laboratorní stoly, digestoře, nábytek, skříně, nainstalujeme projektor, interaktivní tabuli včetně ozvučení, keramickou tabuli, zatemnění a další vybavení učebny.

UČEBNY NA ETAPYStává se, že chcete realizovat novou laboratoř, ale nemáte na celé řešení finanční prostředky. Přesto by jste rádi měli moderní laboratoř. Stavebnicový systém firmy KXN CZ, s.r.o. umožňuje vybudovat Vaši laboratoř po etapách, v tzv. logických celcích. Školy při dokončení každé etapy již laboratoř používají a mohou provádět pokusy.V případě Vašeho zájmu k Vám zdarma přijedeme a projednáme řešení Vaší laboratoře. Navrhneme Vám laboratoř na základě Vašich požadavků a finančních možností.
Poradenství pro Vás

Jak řešíme laboratoře chemie

Laboratoře mohou mít různé varianty rozmístění učitelského a žákovských pracovišť podle charakteru a jednotlivých dispozic místnosti, tak i podle požadavků pedagogů a realizovaných pokusů. Standardním vybavením jsou laboratorní stoly jednostranné nebo oboustranné, mycí stoly, alespoň 1 až 2 digestoře, prostor na odkládání pomůcek a chemikálií, osvětlení ale i podlahová krytina a jiné bezpečnostní prvky a doplňky.

Laboratoř biologie

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme odborné učebny a laboratoře na klíč. Naše rozsáhlé letité zkušenosti nám umožňují navrhnout Vám moderní laboratoř s výhledem do budoucnosti. Před zahájením rekonstrukce takové laboratoře stojí za zvážení, v jakém rozsahu budete chtít tuto rekonstrukci provést a kolik finančních prostředků chcete nebo můžete do této místnosti investovat.

Laboratoř fyziky

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme odborné učebny a laboratoře na klíč. Naše rozsáhlé zkušenosti nám umožňují Vám navrhnout moderní laboratoř fyziky s výhledem do budoucnosti. Nejdůležitějším médiem v celé laboratoři fyziky je bezesporu elektrický proud.

Kombinovaná laboratoř fyziky-chemie

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme odborné učebny a laboratoře na klíč. Naše rozsáhlé 12-ti letité zkušenosti nám umožňují navrhnout Vám moderní laboratoř s výhledem do budoucnosti. Jistě budete souhlasit, že škola s moderními učebnami a laboratořemi má více žáků. Vyučující mají současně i lepší podmínky pro výuku. Zkušenosti nám ukazují, že i žáci se většinou při rekonstrukci těší na novou laboratoř.

Řešení přírodovědných laboratoří

Přírodovědné laboratoře firma KXN CZ, s.r.o. navrhuje, vyrábí a instaluje na klíč. Současně poskytuje i poradenskou činnost a to vše za podpory specialistů, kteří disponují více jak 12-ti letou zkušeností z více jak 1000 zrealizovaných laboratoří a odborných učeben.

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Přírodovědné učebny
   Přírodovědné učebny FYZIKY
   Přírodovědné učebny CHEMIE
   Přírodovědné učebny PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné učebny KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Přírodovědné laboratoře
   Přírodovědné laboratoře FYZIKY
   Přírodovědné laboratoře CHEMIE
   Přírodovědné laboratoře PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné laboratoře KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Učebny a laboratoře ELEKTROTECHNIKY
Přírodovědné posluchárny
Učebny počítačové
Učebny multimediální
Učebny jazyků
Posluchárny, auly
Kmenové učebny
Cvičné kuchyňky
Sborovny , kabinety, ředitelny
Šatny