Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Přírodovědné učebnyKXN PU


Nechte se inspirovat posledními realizacemi


Navrhneme, vyrobíme a namontujeme Vám odbornou učebnu či laboratoř na míru, přesně podle Vašich požadavků a představ.VÍCE JAK 1400 REALIZACÍDo návrhu a realizace tohoto řešení vloží pracovníci firmy KXN CZ, s.r.o. zkušenosti a znalosti z více jak 1400 realizací.

REALIZACE NA KLÍČUčebny řešíme komplexně na klíč. Zhotovíme elektroinstalaci či nové osvětlení, rozvody vody, kanalizace, plynu včetně projektů a revizí, zhotovíme stavební úpravy, obklady, namontujeme stupínky, položíme podlahovou krytinu, vymalujeme, namontujeme laboratorní stoly, nábytek, skříně, nainstalujeme projektor, interaktivní tabuli včetně ozvučení, keramickou tabuli, zatemnění, a další vybavení učebny.

UČEBNY NA ETAPYStává se, že chcete realizovat novou učebnu, ale nemáte na celé řešení finanční prostředky. Přesto by jste rádi měli moderní učebnu. Stavebnicový systém firmy KXN CZ, s.r.o. umožňuje vybudovat Vaši učebnu po etapách, v tzv. logických celcích. Školy při dokončení každé etapy již učebny používají a mohou provádět pokusy.V případě Vašeho zájmu k Vám zdarma přijedeme a projednáme řešení Vaší odborné učebny. Navrhneme Vám učebnu na základě Vašich požadavků a finančních možností.
Poradenství pro Vás

Přírodovědné odborné učebny

Přírodovědné odborné učebny firma KXN CZ, s.r.o. navrhuje, vyrábí a instaluje na klíč. Současně poskytuje i poradenskou činnost a to vše za podpory specialistů, kteří disponují více jak 18-ti letou zkušeností.

Přírodovědná učebna fyziky

Učebny fyziky navrhujeme, vyrábíme a montujeme na klíč. Na základě našich dlouholetých zkušenostech ze škol můžeme tvrdit, že převážná většina škol chce učebnu fyziky nejen hezkou, ale také moderní s výhledem do budoucnosti a co nejvíce odolnou vůči žákům.

Přírodovědná učebna chemie

Učebny chemie navrhujeme, vyrábíme a montujeme na klíč. Na základě Vašich požadavků jsme postupem času vyvinuli nábytek co nejvíce odolný žákům, určený do odborných učeben. Současně myslíme na estetickou stánku celé učebny i s výhledem do budoucna, aby Vaše nová učebna chemie byla i po letech stále funkční a moderní.

Kombinovaná učebna fyziky-chemie

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme odborné učebny a laboratoře na klíč. Naše rozsáhlé letité zkušenosti nám umožňují navrhnout Vám moderní učebnu s výhledem do budoucnosti. Jistě budete souhlasit, že škola s moderními učebnami má více žáků i vyučující mají lepší podmínky pro výuku. Zkušenosti nám ukazují, že i žáci se většinou těší na novou učebnu.

Přírodovědná učebna přírodopisu - biologie

Učebny přírodopisu navrhujeme, vyrábíme a montujeme na klíč. Na základě potřeb, zkušeností a požadavků Vás pedagogů, jsme postupem času vyvinuli nábytek co nejvíce odolný žákům, určený do odborných učeben přírodopisu. Nezapomínáme ani na design a funkčnost.

Odborné přírodovědné učebny pro školy s menším počtem žáků

V naší zemi, zvláště v obcích a malých městech, jsou školy s menším počtem žáků. V těchto školách je většinou po jedné třídě v každém ročníku. Odborné učebny jsou pak využívány pak jen částečně. Tato zkušenost pak vede k využívání jedné učebny, ve které se vyučuje více příbuzných předmětů.

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Přírodovědné učebny
   Přírodovědné učebny FYZIKY
   Přírodovědné učebny CHEMIE
   Přírodovědné učebny PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné učebny KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Přírodovědné laboratoře
   Přírodovědné laboratoře FYZIKY
   Přírodovědné laboratoře CHEMIE
   Přírodovědné laboratoře PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné laboratoře KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Učebny a laboratoře ELEKTROTECHNIKY
Přírodovědné posluchárny
Učebny počítačové
Učebny multimediální
Učebny jazyků
Posluchárny, auly
Kmenové učebny
Cvičné kuchyňky
Sborovny , kabinety, ředitelny
Šatny