Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Kombinovaná laboratoř fyziky-chemie

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme odborné učebny a laboratoře na klíč. Naše rozsáhlé 12-ti letité zkušenosti nám umožňují navrhnout Vám moderní laboratoř s výhledem do budoucnosti. Jistě budete souhlasit, že škola s moderními učebnami a laboratořemi má více žáků. Vyučující mají současně i lepší podmínky pro výuku. Zkušenosti nám ukazují, že i žáci se většinou při rekonstrukci těší na novou laboratoř.

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme odborné učebny a laboratoře na klíč. Naše rozsáhlé 12-ti letité zkušenosti nám umožňují navrhnout Vám moderní laboratoř s výhledem do budoucnosti.

Jistě budete souhlasit, že škola s moderními učebnami a laboratořemi má více žáků. Vyučující mají současně i lepší podmínky pro výuku.
Zkušenosti nám ukazují, že i žáci se většinou při rekonstrukci těší na novou laboratoř.

Kombinovaná laboratoř slouží k praktickým cvičením přírodovědných předmětů fyziky a chemie, popřípadě fyziky, chemie i biologie nebo chemie a biologie. Tento druh laboratoří se staví na středně velkých a menších školách, kde je možné sestavit rozvrhy tak, aby laboratoř byla co nejvíce využita nebo je budova školy natolik malá, že neumožní laboratoř pro každý předmět samostatně.
Toto řešení umožňuje za dané finanční prostředky velmi dobře vybavit jednu kombinovanou laboratoř oproti oddělené výstavbě dvou laboratoří, předmětů fyziky a chemie.

Těmto předmětům musí také odpovídat rozmístění a dispoziční uspořádání. Laboratoř Vám firma KXN CZ, s.r.o. vyřeší komplexně a dodá na klíč.
Navrhneme Vám celou místnost na základě Vašich představ, místních specifických podmínek a našich zkušeností.

Zhotovíme rozvody elektroinstalace, plynu, vody, odpadu, včetně projektu a revizí. Vyrobíme stupínky, položíme podlahovou krytinu.
Vyrobíme a smontujeme Vám z naší široké nabídky laboratorní stoly, tunely a ostatní nábytek, ať už jsou to speciální skříně nebo skříně na ukládání pomůcek.
Výjimkou nejsou ani školní digestoře. Jistě uznáte, že v takovéto laboratoři musí být speciální nábytek, který musí sloužit řadu let.

Na základě letitých zkušeností našich specialistů, vyrábíme a neustále zdokonalujeme tento laboratorní nábytek určený do škol.
Důležitou částí přírodovědné učebny, kterou firma KXN CZ, s.r.o. vyrábí, je stabilní a odolný nábytek s kovovou konstrukcí. Stoly jsou vybaveny chemicky a mechanicky odolnými pracovními deskami. U našeho školního laboratorního nábytku si můžete vybrat pracovní desky s různou mechanickou i chemickou odolností, včetně nových materiálů.
V tomto roce jsme pro Vás připravili novou rozšířenou nabídku v koncepci řešení laboratorního nábytku.

V našem provedení jsou jednotlivé rozvody zakryty. Vybavení celé laboratoře vyučující uzamyká jedním klíčkem. Toto řešení během teoretické výuky zabrání nenechavým rukám žáků neustále s něčím manipulovat, a tak předchází ničení tohoto vybavení. Uvedené řešení má výhodu jednak ve zvýšení bezpečnosti, a zároveň tím i chráníte finanční prostředky školy.

Další vybavení, které řešíme je zatemnění, projekční plátno nebo jiná projekční plocha, dataprojektor a ozvučení. Nainstalujeme Vám celou projekci včetně seznámení s obsluhou, namontujeme interaktivní tabuli, keramickou tabuli a mnoho dalšího vybavení.

Centrem laboratoře je učitelské pracoviště, kde vyučující vše ovládá. Zde je také umístěn počítač a audiotechnika a další vybavení.

Před zahájením rekonstrukce takové laboratoře stojí za zvážení, v jakém rozsahu budete chtít tuto rekonstrukci provést a kolik finančních prostředků chcete nebo můžete do této laboratoře investovat.

Podle našeho názoru jde také o to, aby laboratoř byla nejen funkční, ale i moderní. Koncepce celého řešení učebny musí umožňovat další rozšiřování dle nových trendů, které přicházejí.
Stává se, že chcete realizovat novou laboratoř, ale nemáte na celé řešení finanční prostředky. Stavebnicový systém firmy KXN CZ, s.r.o. umožňuje vybudovat Vaši laboratoř po etapách, v tzv. logických celcích. Při dokončení každé etapy již místnost můžete používat a provádět pokusy.

Naše firma a naši specialisté Vám navrhnou, vyrobí a namontují laboratoř na míru, přesně podle Vašich požadavků a specifických místních podmínek. Do návrhu tohoto řešení vložíme naše zkušenosti a znalosti.Na závěr Vám ještě před rekonstrukcí nebo výstavbou nové laboratoře můžeme doporučit, aby jste nepodceňovali návrh řešení celé místnosti a věnovali této části dostatek času. Zároveň myslete i na budoucnost, kdy budete chtít rozšiřovat vybavení této laboratoře.
Přejeme Vám mnoho úspěchů při práci ve Vaší škole.


Ing. Zdeněk Kotek za firmu KXN CZ, s.r.o.


Nechte se inspirovat posledními realizacemi

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Přírodovědné učebny
   Přírodovědné učebny FYZIKY
   Přírodovědné učebny CHEMIE
   Přírodovědné učebny PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné učebny KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Přírodovědné laboratoře
   Přírodovědné laboratoře FYZIKY
   Přírodovědné laboratoře CHEMIE
   Přírodovědné laboratoře PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné laboratoře KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Učebny a laboratoře ELEKTROTECHNIKY
Přírodovědné posluchárny
Učebny počítačové
Učebny multimediální
Učebny jazyků
Posluchárny, auly
Kmenové učebny
Cvičné kuchyňky
Sborovny , kabinety, ředitelny
Šatny