Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Poradenství řešení komplexního vybaveníKXN

Většina škol uvažuje o rekonstrukci nebo výstavbě přírodovědné laboratoře, odborné učebny nebo posluchárny s obavami jak postupovat. Zvažujete, jak by dané prostory měly vypadat, co kde umístit, jak by se co mělo napojit, a kdo Vám, které práce provede.


Tyto starosti Vám vyřeší firma KXN. Naši specialisté mají zkušenosti z více jak 1400 zrealizovaných odborných učeben, poslucháren, laboratoří, aul, sboroven, kabinetů a kanceláří. Umíme naslouchat Vašim představám a požadavkům.
Samozřejmě, že na začátku je nutné věnovat určitý čas na projednání. Tento čas se Vám pak vrátí v pěkné, funkční učebně, laboratoři nebo posluchárně, kterou budete moci ukazovat návštěvám, rodičům při dni otevřených dveří a jistě ji budou chtít využívat i žáci Vaší školy.
U nás si můžete vybrat ze široké škály barevného provedení včetně různých materiálů. Každá učebna je jiná, přesto využíváme ověřených prvků a konstrukcí ze škol. Na těchto základech Vám pak navrhneme optimální vybavení a celé řešení.

Ve Vámi požadované učebně zhotovíme stupínky, položíme podlahovou krytinu, vyrobíme a namontujeme, jak typizovaný nábytek KXN, tak i nábytek na míru podle přání a požadavků. Zapojíme jednotlivé médiové prvky, namontujeme zatemnění oken, keramickou tabuli na křídy nebo fixy, skříně na pomůcky, obklady stěn a další vybavení. Zhotovíme Vám rozvody elektroinstalace, plynu, vody ale zapojíme i techniku (od dataprojektoru po interaktivní tabuli). Součástí naší dodávky jsou projekty a revize.Nechte se inspirovat posledními realizacemi

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Přírodovědné učebny
   Přírodovědné učebny FYZIKY
   Přírodovědné učebny CHEMIE
   Přírodovědné učebny PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné učebny KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Přírodovědné laboratoře
   Přírodovědné laboratoře FYZIKY
   Přírodovědné laboratoře CHEMIE
   Přírodovědné laboratoře PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné laboratoře KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Učebny a laboratoře ELEKTROTECHNIKY
Přírodovědné posluchárny
Učebny počítačové
Učebny multimediální
Učebny jazyků
Posluchárny, auly
Kmenové učebny
Cvičné kuchyňky
Sborovny , kabinety, ředitelny
Šatny