Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Laboratoř biologieNULL

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme odborné učebny a laboratoře na klíč. Naše rozsáhlé letité zkušenosti nám umožňují navrhnout Vám moderní laboratoř s výhledem do budoucnosti. Před zahájením rekonstrukce takové laboratoře stojí za zvážení, v jakém rozsahu budete chtít tuto rekonstrukci provést a kolik finančních prostředků chcete nebo můžete do této místnosti investovat.

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme odborné učebny a laboratoře na klíč. Naše rozsáhlé letité zkušenosti nám umožňují navrhnout Vám moderní laboratoř s výhledem do budoucnosti.
Před zahájením rekonstrukce takové laboratoře stojí za zvážení, v jakém rozsahu budete chtít tuto rekonstrukci provést a kolik finančních prostředků chcete nebo můžete do této místnosti investovat. Podle našeho názoru jde také o to, aby laboratoř byla nejen funkční, ale i moderní. Koncepce celého řešení musí umožňovat další rozšiřování dle nových trendů, které přicházejí.

V současné době je na školách trendem rekonstruovat či stavět nové laboratoře.

Zde se zaměříme na laboratoř biologie. Tomuto předmětu musí také odpovídat rozmístění a dispoziční uspořádání celé místnosti. Specialisté firmy KXN CZ, s.r.o. na základě stávajícího stavu a Vašich požadavků a představ Vám navrhnou celou koncepci Vaší laboratoře.
Je velmi důležité, aby Vaše nová laboratoř vyhovovala novým předpisům a normám. To se také týká rozvodů jednotlivých médií.
V laboratoři biologie, chcete-li přírodopisu, jsou důležité rozvody vody a odpadu. V průběhu některých laboratorních cvičení je potřeba použít vodu a velmi často i mikroskopy. Podle typu mikroskopů, které budete požívat, bude nutné také zvážit potřebu elektroinstalace nebo osvětlení.
Na některých středních školách je i požadavek na rozvod plynu do učitelského stolu i do žákovských pracovišť. Tyto rozvody zhotovujeme tak, aby byly zajištěny proti nepovolanému přístupu žáků. Stačí pak, aby vyučující odemknul své pracoviště, otočil například uzávěrem vody pro žáky a pustil k žákovským pracovištím vodu. Pokusy mohou začít. Celou laboratoř (všechny dvířka) učitel uzamyká jedním klíčkem.

Jistě uznáte, že v takovéto laboratoři musí být speciální nábytek, který musí sloužit řadu let.
Na základě letitých zkušeností našich specialistů, vyrábíme a neustále zdokonalujeme tento laboratorní nábytek určený do školy.
U firmy KXN CZ, s.r.o. si můžete vybrat na školním laboratorním nábytku pracovní desky s různou mechanickou i chemickou odolností, včetně nových materiálů a široké škály desénů.

V tomto roce jsme pro Vás připravili novou rozšířenou nabídku v koncepci řešení nábytku.

Velmi důležitou částí laboratoře je demonstrační učitelské pracoviště. V tomto pracovišti umísťujeme všechno ovládání celé učebny. Zvlášť se ovládají média pro učitele a samostatně pro žáky. Vyučující biologie zajisté potřebuje k pokusům vodu a možnost použití plynového kahanu.
V našem provedení demonstračního pracoviště i žákovských stolů jsou jednotlivé rozvody zakryty. Podle způsobu využívání laboratoře pak umísťujeme médiové koncové prvky.

Při návrhu řešení Vaší laboratoře myslíme nejen na to, že potřebujete odolné stoly pro pokusy, židle, ale i s tím spojené další vybavení učebny.

Součástí vybavení by měl být i úložný prostor a to speciální skříně na pomůcky, vzorky materiálů a mikroskopy.

V laboratoři montujeme keramické tabule, zatemnění nebo přitemnění, které Vám zpříjemní práci při projekci. V biologii se velmi využívá projekce, při které vyučující může promítat naučné filmy z videa, DVD nebo z počítače.
Velmi často se využívá i projekce z mikroskopu učitele.
Ještě větší využití při výuce biologie je pak rozšířit projekci o interaktivní software s kombinací s interaktivní tabulí nebo interaktivním displejem.
Taková výuka pak umožní mnohem aktivněji pracovat se žáky. Naše firma Vám navrhne, vyrobí a namontuje laboratoř na míru, přesně podle Vašich požadavků a specifických podmínek.

Do návrhu tohoto řešení vložíme naše zkušenosti a znalosti. Systém řízení kvality nám pomáhá v neustálém dodržování technologických postupů a kontroly kvality i ke spokojenosti Vás škol.
Tyto kroky umožnily naší firmě KXN CZ, s.r.o. prodloužit záruku na učebny a laboratoře.

Stává se, že chcete realizovat novou učebnu, ale nemáte na celé řešení finanční prostředky. Stavebnicový systém firmy KXN CZ, s.r.o. umožňuje vybudovat Vaši učebnu po etapách, v tzv. logických celcích. Školy při dokončení každé etapy již laboratoř používají a mohou provádět pokusy.

Na závěr Vám ještě před rekonstrukcí nebo výstavbou nové laboratoře můžeme doporučit, aby jste nepodceňovali návrh řešení celé učebny a věnovali této části dostatek času. Zároveň myslete i na budoucnost, kdy budete chtít rozšiřovat vybavení této laboratoře.
Přejeme Vám mnoho úspěchů při práci ve Vaší škole.V případě Vašeho zájmu k Vám zdarma přijedeme a projednáme řešení Vaší laboratoře. Navrhneme Vám ji na základě Vašich požadavků a finančních možností. Stačí poslat e-mail nebo zavolat.


Ing. Zdeněk Kotek za firmu KXN CZ, s.r.o. ucebny@kxn.cz


Nechte se inspirovat posledními realizacemi

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Přírodovědné učebny
   Přírodovědné učebny FYZIKY
   Přírodovědné učebny CHEMIE
   Přírodovědné učebny PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné učebny KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Přírodovědné laboratoře
   Přírodovědné laboratoře FYZIKY
   Přírodovědné laboratoře CHEMIE
   Přírodovědné laboratoře PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné laboratoře KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Učebny a laboratoře ELEKTROTECHNIKY
Přírodovědné posluchárny
Učebny počítačové
Učebny multimediální
Učebny jazyků
Posluchárny, auly
Kmenové učebny
Cvičné kuchyňky
Sborovny , kabinety, ředitelny
Šatny