Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Přírodovědná učebna chemie

Učebny chemie navrhujeme, vyrábíme a montujeme na klíč. Na základě Vašich požadavků jsme postupem času vyvinuli nábytek co nejvíce odolný žákům, určený do odborných učeben. Současně myslíme na estetickou stánku celé učebny i s výhledem do budoucna, aby Vaše nová učebna chemie byla i po letech stále funkční a moderní.

Z pravidla stoupá zájem o učebny, ve kterých lze vše uzamknout, včetně plynových kohoutů a kahanů v žákovských stolech firmy KXN CZ, s.r.o. Tak se zamezí nežádoucí manipulace s vybavením učebny během výuky nebo o přestávkách. Prvky jsou chráněny v uzamykatelných částech stolů. Tyto části jsou pak otevírány centrálně pedagogem z jeho pracoviště nebo jedním klíčem.

Srdcem námi vyráběných učeben je učitelské demonstrační pracoviště, ve kterém vyučující má pohodlně přístupné veškeré ovládací prvky celé učebny. V tomto srdci učebny montujeme ovládání celé učebny. V učitelském pracovišti zhotovujeme rozvod plynu, elektřiny a vody. Nesmí zde chybět ani místo pro napojení vývěvy nebo chladiče. Pracovní plocha musí být odolná chemikáliím z důvodů pokusů. Součástí učitelského pracoviště je i multimediální centrum.

Ve Vaší učebně chemie by neměla chybět ani digestoř. Ideální řešení je samozřejmě oboustranná digestoř pro demonstraci pokusů, která je pak umístěna v přední části učebny.

Žákovská pracoviště vybavujeme laboratorními stoly a tunely firmy KXN CZ, s.r.o., zpravidla s uschovanými a uzamykatelnými rozvody médií.
Stoly a nábytek vyrábíme dle požadavku i na míru. Zpravidla však výběr máme tak široký, že si vyberete ze standardních našich výrobků.
V žákovských stolech nebo tunelech zhotovujeme instalaci vody, plynu i elektřiny včetně revizí.

Do učeben chemie vyrábíme i speciální skříně na ukládání pomůcek, skla i modelů. Mimo standardní řadu Vám vyrobíme i atypické skříně dle konkrétních představ.

Součástí učebny chemie je dobré řešit i zázemí. Mimo ukládání pomůcek dodáváme i skříně na chemikálie, skříně a vybavení do kabinetů, přípravny, skladu chemikálií a váhovny.

Současně při rekonstrukci Vaší učebny Vám zhotovíme instalace elektřiny včetně revize, plynu včetně revize, rozvody vody a kanalizace.

Při rekonstrukci zpravidla i zhotovujeme stavební úpravy, stupínky, podlahovou krytinu, malování, instalujeme tabule a multimediální techniku včetně interaktivní tabule, dataprojektoru a ozvučení.
Mimo dalšího vybavení montujeme i různé typy zatemnění učeben nebo i osvětlení.

Při rekonstrukci je vhodné i vyřešit akustiku učebny, aby doba dozvuku a srozumitelnost v učebně vyhovovala současným normám.

Na základě navrhnutého řešení celé učebny a podle Vašich finančních možností řešíme koncepci celé Vaší učebny chemie na míru.
Učebnu Vám zhotovíme na klíč a to komplexně ale máme i systém výstavby učebny po etapách. Pak Vám zhotovíme učebnu po částech tak, že můžete učit po každé zhotovené etapě a během například dvou, tří let budete mít celou učebnu zrekonstruovanou.V případě Vašeho zájmu nás zkontaktujte. Ve firmě KXN CZ, s.r.o. Vám dodáme nejen učebnu, ale i poskytneme poradenský servis a budete moci využít ostatní služby a výhody, které poskytujeme našim zákazníkům.

Ing. Zdeněk Kotek za firmu KXN CZ, s.r.o.


Nechte se inspirovat posledními realizacemi

zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Přírodovědné učebny
   Přírodovědné učebny FYZIKY
   Přírodovědné učebny CHEMIE
   Přírodovědné učebny PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné učebny KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Přírodovědné laboratoře
   Přírodovědné laboratoře FYZIKY
   Přírodovědné laboratoře CHEMIE
   Přírodovědné laboratoře PŘÍRODOPISU / BIOLOGIE
   Přírodovědné laboratoře KOMBINOVANÉ FY/CH/BI
Učebny a laboratoře ELEKTROTECHNIKY
Přírodovědné posluchárny
Učebny počítačové
Učebny multimediální
Učebny jazyků
Posluchárny, auly
Kmenové učebny
Cvičné kuchyňky
Sborovny , kabinety, ředitelny
Šatny