Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

RM Easiteach The Next Generation

Výukový a vzdělávací software s možností použití s jakýmkoli interaktivním řešením.

Program se může pochlubit českou lokalizací (uživatelské rozhraní v až 25 jazycích) a množstvím funkcí a nástrojů použitelných k tvorbě zajímavých interaktivních hodin.

Funkce a nástroje nabízené tímto interaktivním programem:

- Banka multimédií – více než 2500 položek zahrnujících obrázky, videa, audio soubory, a další

- Banka nástrojů – více než 40 miniaplikací, se kterými je možno v programu pracovat (kalkulačka, periodická soustava prvků, generátor náhodných čísel a slov, a další.)

- Rozpoznávání rukopisu a tvarů – možnost převodu rukou psaného textu do tiskacího písma a rukou nakreslených tvarů na geometrické objekty

- Dotykové ovládání – program podporuje manipulaci s objekty interaktivně, včetně podpory multitouch

- Převod textu na řeč – psaný text, ať už písmena, slova či věty, je možné nechat předčítat jedním z nainstalovaných hlasů. Tato funkce je kompatibilní i s českým jazykem.

- Nástroje pro úpravu textu – množství nástrojů umožňujících úpravy textu do různých cvičení, jako je například doplňování odstraněných slov, či interpunkčních znamének.

- Záznam zvuku a videa – záznam pomocí externích zařízení jako je mikrofon, digitální kamera, vizualizér, či scanner a následné použití v programu či uložení do banky multimédií.

- Panely nástrojů – snadné hledání a použití jednotlivých funkcí a nástrojů

- Číselné nástroje – možnost využití nástrojů pro tvorbu číselných řad, mřížek, grafů či rovnic.

- Online úložiště Easilearn – množství hotových zdrojů pro různé předměty v různých jazycích, volně použitelných a rozdělených dle jednotlivých předmětů.

- Easiteach Lite – free verze s limitovanými nástroji umožňující otevření, úpravu a uložení souborů RMeasiteach, bez nutnosti vlastnictví licencované plné verze.