Pro optimální funkčnost, k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti používají tyto stránky soubory Cookies.

Používáním těchto stránek potvrzujete souhlas s využitím této technologie. Více informací k tématu Cookies zde...

Divize vybavení škol

Divize vybavení škol firmy KXN CZ, s.r.o. se specializuje na komplexní vybavení škol počínaje školním nábytkem, tabulemi, projekční a počítačovou technikou, interaktivními tabulemi, školními pomůckami a dalšími doplňky.


Vaši školu vybavíme podle Vašich požadavků a představ.ZkušenostiJsme firma, která si váží svých zákazníků. Naši specialisti pracují v oboru více jak 16 let. Po tuto dobu získali zkušenosti z praxe, které neustále pomáhají zlepšovat naše služby Vám zákazníkům. Máme zkušenosti z více jak 1400 zrealizovaných odborných učeben, laboratoří, poslucháren, aul, projekcí s ozvučením, sboroven a kanceláří. Již při návrzích nových učeben, laboratoří, poslucháren či jiných instalacích myslíme na možné další nové prvky a tak připravujeme i komplexní řešení s výhledem na budoucnost.

Školení a vzdělávání pracovníkůInvestujeme do rozvoje a školení našich zaměstnanců. Pracovníci, kteří navrhují a realizují odborné učebny jsou specialisté, kteří mají technické vzdělání, sledují nejnovější trendy ve vývoji a směru nových metod a tyto poznatky využívají při návrzích nových učeben. Firma disponuje vlastním vývojem, ve kterém zohledňujeme zkušenosti načerpané ze škol ze zrealizovaných zakázek.

ZárukyNaše firma Vám dává jistotu, že i za několik let se na nás můžete obrátit v případě potřeby další modernizace či rozšiřování Vaší učebny. S tím je i spojená záruka na naše výrobky. Při výrobě používáme jen kvalitní materiály a prvky.

Politika jakostiNeustále zvyšujeme požadavky na zajištění kvality produktů, služeb a servisu. Cílem firmy je spokojenost zákazníků. Tomu nám napomáhá systém školení pracovníků, dodržování propracovaných jednotlivých technologických postupů prací a poskytování poradenských služeb zákazníkům našimi specialisty.

Výzkum a vývojInvestujeme do vývoje nových produktů. Neustále vyvíjíme nové produkty, ve kterých zohledňujeme letité zkušenosti získané z používání. Navrhujeme a instalujeme komplexní řešení na míru podle požadavků našich zákazníků.

Poskytování služebNabízíme široké možnosti služeb na základě individuálních potřeb zákazníků. Firma disponuje komplexním know-how. Poskytujeme našim zákazníkům poradenskou činnost, zpracováváme návrhy a studie. Současně dodáváme projekty i revize.

Obory činnostiVzdělávacím institucím přinášíme komplexní řešení odborných učeben, laboratoří, poslucháren, aul, akusticky, sboroven a kanceláří včetně zasedacích místností a školících středisek. Široké veřejnosti dodáváme vybavení domácností nábytkovým vybavením, kuchyňskými linkami, vestavěnými skříněmi i dveřmi. Společenské prostory vybavujeme sedacím nábytkem, nábytkem, akustickými obklady a podhledy na klíč.

KvalitaZakládáme si nejen na kvalitě našich výrobků ale i na poskytovaných službách.

RozvojJsme firma, ve které podporujeme rozvoj zaměstnanců. To přispívá k efektivní práci, neustálému zdokonalování služeb, kontinuálnímu vývoji našich výrobků i k rozvoji firmy.


zeptejte se

zeptejte se na způsob řešení nebo si objednejte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho specialisty

Kontaktní osoba

Jméno, příjmení: 


Funkce: 


E-mail: 


Tel: 


Adresa

Škola: 


Ulice: 


Město: 


PSČ: 


Zpráva


Souhlas se zpracováním osobních údajů z formuláře:

Detail souhlasu

|

Zpracování osobních údajů


rychlá navigace

Školní nábytek
   Učitelské stoly
   Žákovské stoly
   Školní židle
Skříně do učeben
Skříně šatní
   Skříně šatní celodřevěné
   Skříně šatní kovové
   Skříně šatní kovové dveře Z
   Šatní lavice
   Předlavičky šatních skříní
Tabule, nástěnky, vitríny, paravány
Interaktivní sestavy
Projekční technika
Zatemnění, rolety a žaluzie
AKUSTIKA učeben a prostorů škol
Dveře interiérové
Výukové pomůcky pro fyziku
Plastové boxy
Židle